בתל אביב קשה למצוא חניה, זה ידוע לכולם – אפשר לבזבז חצי שעה בחיפושים ברחבי העיר רק כדי למצוא חניה במרחק של 10 דקות הליכה מהבית או הפאב, וזה במקרה הטוב. למזלנו, כיום קיימת אפליקציה חדשה שנוצרה כדי לעזור לכולנו להתמודד עם המצב המייאש הזה ולמצוא במהרה חניה באחד מחניוני הצלחה או החניונים האחרים בסביבה.

חניוני הצלחה | אפליקציה למציאת חנייה

חניוני הצלחה למציאת חניה

המחסור בחניה בתל אביב לא פעם שולח אותנו לחפש חניה בחניונים, למה?

  • כי נמאס לנו לבזבז זמן רב על חיפושי חניה מייגעים כשאנחנו חוזרים מהעבודה בערב
  • כי אנחנו ממהרים למפגש שקבענו ולא רוצים לאחר
  • כי אנחנו פשוט מרגישים יותר בטוחים כשהרכב מוגן בחניון ולא נמצא ברחוב.

הבעיה היא שלא כולנו יודעים בדיוק איפה החניונים בסביבה. ואם אנחנו לא רוצים לבזבז זמן על חיפושי חניה ברחבי העיר, אין סיבה שנרצה לבזבז זמן בחיפוש אחר החניונים השונים בעיר…

אז מה אפשר לעשות?

iParking הנה אפליקציה חדשה לאייפון שמטרתה לעזור לכל אחד ואחת מאיתנו למצוא חניה באזור שלנו מבלי לשבור את הראש. האפליקציה מזהה היכן אנחנו נמצאים, דרך הטלפון החכם, ומכוונת אותנו ויזואלית לחניון הקרוב. האפליקציה עושה שימוש בגוגל Maps והשירות מאפשר חיפוש במאגר של כ 300 חניונים בישראל ובאזור תל אביב בפרט.

דרך האפליקציה תוכלו לדעת גם מהן שעות העבודה של החניון, אמצעי התשלום במקום, מספר מקומות חניה בחניון ועוד פרטים חשובים כדוגמת הגבלת גובה, נגישות לנכים ופרטי התקשרות. אין דרך נוחה יותר למציאת חניה בהצלחה מאשר שימוש באפליקציה הזו.

איפה חניתי?!

אחרי מציאת חניה, ישנה בעיה קטנה נוספת שנהגים רבים נתקלים בה – כשנגמר האירוע או כשרוצים לצאת לעבודה בבוקר, אנחנו לא תמיד זוכרים איפה בדיוק חנינו…

בין אם חניתם בחניוני הצלחה או ברחוב, האפליקציה הבאה תעזור לכם לענות על השאלה "איפה חניתי?" בלי בעיה – אפליקציית Where did I park מאפשרת לכם להזין פרטים בנוגע למקום הימצאו של הרכב בחניון ואם חניתן ברחוב – היא מזהה אוטומטית את מקום החניה ואף מאפשרת לכם לצלם את האזור. ניתן גם להזין פרטי תו חניה כדי לקבל התרעה כשהוא הולך להסתיים.

בקיצור, אם יש לכם אייפון, מציאת חניה בהצלחה זו כבר לא בעיה.