מציאת חניה היא אחת הבעיות המרכזיות בערים צפופות כמו תל אביב, אולם בזכות חניונים הממוקמים במרכזים נוחים של ערים הבעיה הזו כבר לא קשה כפי שהייתה ורבים כבר בוחרים לפנות ישר לחניוני הצלחה במקום לחפש חניה ברחוב. זה מצוין, אבל עכשיו עלתה לפני השטח בעיה ישנה אך חשובה לא פחות – הצלחה בכניסה לחניה.

חניה בהצלחה בחניוני הצלחה בניהול המנכ"ל והמייסד צחי מרקור 

חניונים רבים ברחבי העיר, ובהם חניוני הצלחה, מציעים כמות גדולה של מקומות חניה מסומנים בצורה נוחה ובכך פותרים את בעיית מציאת החניה בעיר, אולם הדבר לא עוזר בהתגברות על הבעיה שיש לנהגים רבים בכניסה לחניה המיוחלת.

לפעמים כניסה לחניה הנה דבר פשוט, במיוחד כאשר המכוניות האחרות חונות בצורה ישרה ונוחה בחניות שלצידכם, אולם מה קורה כשהחניה קצת יותר מסובכת ודורשת תמרונים רבים בכדי לחנות בשלום?

עם החלק הזה לא מעט נהגים מתקשים שכן לא פעם נדרשים חישובים מורכבים כדי להבין את מידת הקרבה הנדרשת למכוניות לצידכם, את כמות סיבובי ההגה שיש לבצע ועוד ועוד. זה מעצבן, זה לוקח זמן וזה בעיקר מלחיץ.

בסופו של יום, למצוא חניה זו לא המטרה – אלא להחנות בבטחה כך שהרכב לא יידפק ותוכלו להמשיך בעיסוקכם מבלי לדאוג לשלומו.

אז מה אפשר לעשות?

האפליקציה חדשה Park4U לחניה בשליטה מרחוק זיהתה את הצורך של נהגים בעזר חניה נוח והנגישה אותו לכולנו בטלפון החכם.

מה זה בעצם?

Park4U משולבת במכונית עצמה כך שהיא מזהה את הרכב ואת סביבתו, דבר שמאפשר לכם, בעזרת שליטה מרחוק מהטלפון הנייד, לראות ממבט-על את החניה וצרכי התמרון שלה ולכוון את הרכב למקומו המיועד.

האפליקציה שולטת במכונית כך שאתם אפילו לא צריכים להיות בתוך הרכב בשביל לחנות! כל שצריך זה להפעיל את האפליקציה ולתת לה לעשות עבורנו את העבודה הקשה.

בזכות האפליקציה הנוחה הזו כל בעיות החניה נפתרות – מוצאים חניה בחניוני הצלחה, או בחניון נוח אחר, וחונים בה בקלות ובלי סרבולים מיותרים. זמן חיפוש, מציאת וביצוע החניה יורד משמעותית וכולם יוצאים מאושרים.

איך משיגים אפליקציית חניה בשליטה מרחוק?

בדגמי רכב נבחרים כבר שולבה האפליקציה אך היא עדיין לא הגיעה לארץ כיוון שיש מספר מהמורות חוקיות שעליה להתגבר עליהן קודם לכן.

אבל ברגע שאפליקציה כזו תהפוך נפוצה בעולם, ובארץ בפרט, אתם תוכלו לחנות בבטחה בחניוני הצלחה וגם הנהגים סביבכם, כך שאיכות חוויית החניה תשתפר משמעותית וכמות הדפיקות הלא הכרחיות מרכבים שחונים צמוד מדי או באלכסון תקטן או תעלם כליל!

קבוצת חניוני הצלחה מנהלת מאות חניונים ומפעילה כיום עשרות חניונים מסוגים שונים: חניונים פתוחים, מקורים, חד מפלסיים, רב מפלסיים, בעלי מתקנים דו קומתיים ואוטומטיים. כמו כן מפעילה הקבוצה חניונים באמצעות מכרזים וחניונים המושכרים ע”י בעלים פרטיים או קבלנים בעסקאות קומבינציה.

צחי מרקור, מנכ”ל החברה, מכהן בנוסף כיו”ר איגוד החניה הישראלי מטעם לשכת המסחר ופועל נמרצות לקידום הענף.