רובנו, כאשר אנחנו מחנים את מכוניתנו בחניוני הצלחה למשל, לא חושבים פעמיים על המכוניות שחונות לצידנו – אנחנו ממהרים לעבודה, לבילוי עם חברים או הביתה ולא מעוניינים להתעכב על מכוניות שלא שלנו.

אבל מה היה קורה אילו היינו מסתכלים סביב? סביר להניח שלא פעם היינו פוגשים מכוניות יד שנייה (במקרה הטוב) שזקוקות לניקוי דחוף, אבל אולי היינו נתקלים גם בכמה מכוניות חדשות ואטרקטיביות, מכוניות יוקרה מדהימות שלא פוגשים כל יום. אולי אם היינו טורחים היינו רואים מכוניות מגניבות שהיו גורמות לנו לחייך כל היום.

מה אפשר למצוא במגרש החנייה המגניב ביותר בעולם?

במגרש החנייה של מארצ'טו ניתן למצוא את הסופר-מכוניות המגניבות בעולם – החל מ-BMW M3s, דרך פורשות מדהימות, יגואר XK-RS עם גג נפתח, כמה מכוניות למבורגיני יוקרתיות, שתי מכוניות אאודי R8s ועוד רבות וטובות. זהו מגרש חניה מטורף שעמוס בכל הטוב של עולם הרכב הבינלאומי.

ניתן לבצע סיור וירטואלי בחניון המכוניות המגניבות בעולם ולהזיל ריר על מכוניות הספורט היקרות בעולם והסופר-מכוניות המובילות בשוק. אפשר להתרווח לאחור בכסא המחשב ופשוט לחלום על הנסיעה המהירה, החלקה והבלתי נשכחת שהיינו מתים לעשות במכונית המועדפת עלינו.

אחרי הסיור הווירטואלי הקצר אפשר להקיץ מהחלום ולחזור אל המציאות האפורה או לקחת אותו איתנו ובפעם הבאה שאנו מחנים בחניוני הצלחה, להסתכל סביב ולנסות למצוא את הפנינה שמתחבאת לה בין ערמת הפח הצבוע. היא בטוח תהיה שם, אחרי הכול – איפה יחנה בעל מכונית מגניבה את מכוניתו? ברחוב?! ברור שלא!

חניוני הצלחה כדי לראות את המכוניות האהובות עליכם

אז תתחברו לחלום הישן של לנהוג במכונית פאר ותתחילו להסתכל סביב, כי יש סיכוי טוב שממש מתחת לאף שלכם מסתתרת מכונית חלומותיכם. תוכלו לבחון אותה מקרוב, לגעת בה ואם הבעלים יהיה נחמד, אולי אפילו תוכלו לקחת אותה לנסיעת מבחן. הכול אפשרי כשלא מפסיקים לחלום.

למידע על צחי מרקור מנכ"ל חניוני הצלחה הקליקו