חניוני הצלחה מיסודו של איש העסקים צחי מרקור, מציעים מאות מקומות חניה לנהגים בחניוניה ברחבי תל אביב, שזה מספר משמעותי בפני עצמו, אבל אף אחד מהם לא מתקרב לגודלו של החניון של קניון ווסט אדמונטון באלברטה, קנדה. זהו הוא החניון הכי גדול בעולם, על פי ספר השיאים של גינס. החניון הרב מפלסי עוטף את הקניון הגדול בפני עצמו מכל כיוון ומכיל 20,000 מקומות חניה.

החניון הגדול ביותר בעולם

חניוני הצלחה הנם מרווחים, נקיים ומאובטחים ומהווים את אחת האופציות הנוחות לחניה עירונית באזורים מרכזיים ויחד עם חניונים מתחרים, מאפשרים לנהגים המסכנים שעד כה בזבזו שעות בחיפושי חניה, להיכנס ולחנות במהירות, ולצאת לעיסוקיהם ברחבי העיר.

באדמונטון לקחו את נוחות החניה צעד אחד קדימה והחליטו לגרום לכל תושבי העיר להבין שהמקום שהכי כדאי להיות בו זה בקניון העירוני – שם אפשר לחנות בכיף את המכונית הקטנה או ה SVU האימתני ולצאת למסע קניות בלתי נגמר מבלי לחשוש מלקבל דו"ח.

לא פלא שמקומות הבילויים המועדפים על תושבי העיר נמצאים בקניון או סביבו – עם כל כך הרבה מקומות חניה, פשוט לא שווה להשקיע בפיתוח אזורים אחרים…

חניוני הצלחה מספרים לכם על החניון הגדול בעולם

החניון הרב מפלסי כולל כ-60 כניסות שונות לקניון ועוד יציאות לרחוב כך שהוא מציע נוחות לכל הנהגים הבוחרים לחנות בו, עם גישה מהירה למחוז חפצם, לא משנה היכן חנו. חניוני הצלחה אומנם לא מציעים כמות כזו של אפשרויות, וגם אין צורך בכך בתל אביב, אבל בהחלט דוגל בגישה שאם יוצרים חניון גדול, חשוב לוודא שהוא מותאם לקהל יעד, נוח לתמרון ובעל יציאות לכל המקומות החשובים בסביבה.

אגב, יש את אלה שטוענים שהחניון של קניון אדמונטון הוא למעשה חיבור של שני חניונים המכילים 10,000 מקומות חניה כל אחד (שגם זה לא משהו להתבייש בו) ולכן לא ניתן להגדירו "החניון הגדול ביותר בעולם", אבל זה לא מנע מספר השיאים של גינס לתת לו את התואר, אז מי אנחנו שנשפוט…

קבוצת חניוני הצלחה מנהלת מאות חניונים ומפעילה כיום עשרות חניונים מסוגים שונים: חניונים פתוחים, מקורים, חד מפלסיים, רב מפלסיים, בעלי מתקנים דו קומתיים ואוטומטיים. כמו כן מפעילה הקבוצה חניונים באמצעות מכרזים וחניונים המושכרים ע”י בעלים פרטיים או קבלנים בעסקאות קומבינציה.

צחי מרקור, מנכ”ל החברה, מכהן בנוסף כיו”ר איגוד החניה הישראלי מטעם לשכת המסחר ופועל נמרצות לקידום הענף.