כשאין הרבה מקומות חנייה בעיר, אין מה לעשות – יהיו מלחמות חנייה. אנשים יריבו על מקום חנייה קטנטן שדורש אינסוף תמרונים ועדיין משאיר את המכונית קצת בולטת לכביש או טיפה עולה על המדרכה, במיוחד כשהם זוכרים שאם הם לא יחנו פה, יכולות לעבור עוד 20 דקות עד שימצאו מקום אחר. אבל מלחמות חניה יש לא רק ברחבי העיר, אלא גם בחניונים, במיוחד במרכזיים שבהם כמו חניוני הצלחה. אילו מלחמות מצפות לנו בחניונים? מלחמות בטיפשות של נהגים אחרים.

חניוני הצלחה מספרים על מלחמות חניה מצחיקות

חניוני הצלחה – זה שהחניון מוצלח לא אומר שאתם תדעו להחנות בהצלחה

חניוני הצלחה הם נוחים, מרווחים, מוארים ומפוקחים. יש מי ששומר על המכוניות שלכם ודואג שיהיה מקום לכולם ולפעמים יש גם שומר שיעזור לכם להיכנס לחניה כמו שצריך. אבל לא תמיד. לפעמים צריך להסתמך על מה שלמדנו בשיעורי נהיגה ולקוות ששאר האנשים עדיין זוכרים את מה שהם למדו בגיל 17.

הבעיה שיש לא מעט נהגים שלא זוכרים, או פשוט לא אכפת להם מאנשים אחרים וחונים איך שבא להם!

יצא לכם פעם להיכנס לחניון רק כדי למצוא נהג שחנה בדיוק בסיבוב כך שאתם צריכים לנסוע קדימה, לעשות רוורס, לסובב את ההגה קצת, וחוזר חלילה וזה רק כדי לעבור את הפנייה בלי לשפשף את המכונית שלו? ברור שיצא!

יצא לכם פעם לבזבז דקות ארוכות בניסיונות לצמצם את גודל הגוף שלכם רק כדי להשתחל לכסא הנהג בלי לשפשף את הדלת שלכם במכונית שחנתה צמוד צמוד? ברור שיצא!

יצא לכם פעם לעשות את התמרונים של החיים שלכם כדי לצאת מחנייה כי מישהו חנה באלכסון או פשוט חסם חצי מהיציאה מהחניה שלכם? ברור שיצא!

המלחמות האמיתיות בחניונים, אם כן, אינן מול אנשים אחרים אלא מול עצמנו ומול הרצון העז שבוער בנו להפסיק להיות אנשים טובים ולשבור למחנים הגרועים הללו את הפנסים או לחרוט כמה קללות על הדלת עם המפתח.

ואם אתם מהאנשים הללו שפשוט לא אכפת להם לחנות גרוע ולשגע את חבריכם הנהגים, בפעם הבאה שאתם נכנסים לחניוני הצלחה או לכל חניון אחר, תחשבו על זה שבמלחמה של הנהגים מול עצמם, הרצון הטוב לא תמיד מנצח ואולי תמצאו את עצמכם בלי מראה צדדית…