קבוצת חניוני הצלחה מכהנת כקבוצה הגדולה ביותר בישראל בתחום הפעלת חניונים. לקבוצה היקף פעילות מרשים של כשלושים שנה. לחניוני הצלחה מספר החניונים הגדול במדינה עם כמאה חניונים המפוזרים בכל רחבי הארץ וכעשרים וחמישה אלף מקומות חניה בישראל, בתל אביב, פתח תקווה, ירושלים ונתניה.

בין החניונים שמפעילה החברה: חניון הרכבת המכיל אלף מקומות חניה, חניון רידינג  המכיל שלוש מאות חמישים מקומות חניה, חניון גן הצומת המכיל שבעים מקומות חניה, חניון בית מרכזים המכיל מאתיים וארבעים מקומות חניה. הקבוצה עובדת בצמוד בין היתר גם עם חברת אחוזות החוף הנמצאת בבעלות עיריית ת”א, האחראית על יותר מ30% ממקומות החניה בעיר.

במרבית המקרים עובדת החברה בשיטת המכרזים כאשר בדרך כלל מכרז הוא לשנתיים עם אופציה להארכה לשנתיים נוספות. כאן המקום לציין כי לאחרונה הפך תחום החניונים הציבוריים מסודר ונגיש יותר לחברות העוסקות בתחום.

כיום בעיית החניה בערים היא מן השכיחות בעולם. רק על מנת לסבר את האוזן: הדרישה העולמית למקומות חניה מוערכת בשני מיליארד דולר לכל הפחות.

אודות קבוצת חניוני הצלחה ופועלה

מאחורי חניוני הצלחה ניהול של מאות חניונים והיא מפעילה כיום עשרות חניונים מסוגים שונים: חניונים פתוחים, חניונים מקורים, חניונים חד מפלסיים, חניונים רב מפלסיים, חניונים בעלי מתקנים דו קומתיים וחניונים אוטומטיים. כמו כן מפעילה הקבוצה חניונים באמצעות מכרזים וחניונים המושכרים ע”י בעלים פרטיים או קבלנים בעסקאות קומבינציה.

קבוצת חניוני הצלחה הציבה לעצמה כיעד להמשיך ולהוביל את תחום החניונים בישראל, כמו גם להפעיל חניונים נוספים במדינות נוספות ברחבי העולם. הקבוצה מאתרת באופן עצמאי מגרשי חניה פוטנציאליים ומעורבת באופן פעיל בכל עסקת השכרה או מכירה של מגרשים שיש להם פוטנציאל להפוך למגרשי חנייה. הקבוצה מעסיקה כחמש מאות עובדים ומגלגלת מחזור מכירות של מאות מיליוני שקלים בשנה.

לחניוני הצלחה יש כיום את היכולת להפעיל באופן מיידי הן חניונים קיימים והן חניונים חדשים בארץ ובחו”ל תוך הבטחת התמורה המרבית לבעלי החניון.

לקבוצת חניוני הצלחה חברות בנות העוסקות בהשמה של כוח אדם ישראלי ואחר העוסקות במתן תעסוקה לאלפי אנשים במגוון תחומים כדוגמת: אבטחה, בניין ועוד.

בתפקיד מנכ”ל הקבוצה מכהן צחי מרקור המשמש גם כיו”ר איגוד החניה הישראלי מטעם לשכת המסחר ופועל רבות למען קידום הענף. כמו כן שותף מרקור בכמה וכמה חברות נדל”ן בישראל ובאירופה.